I właśnie dlatego kupiłem Polsat Sport Premium

Najpierw siedem bramek w meczu PSG vs Crvena Zvezda, teraz sześć bramek w meczu Tottenham vs FC Barcelona. Zakup pakietu może nie się zwraca, ale miłe zaskakuje. Zwrócić się nie może, bo trudno prywatne fascynacje, hobby czy spędzanie wolnego czasu przełożyć na miarę pieniądza i oczekiwać zwrotu. Polsat sprzedając przed sezonem swój pakiet, sprzedawał emocje. Często w ten sposób promują swoje galę włodarze KSW, dlatego pozwolę sobie wykorzystać tę określenie. Trafione w punkt, jak cały biznes KSW. Budowany od początku konsekwentnie, dzisiaj posiadający markę premium, za którą się po prostu płaci.

Właśnie określenie premium było kluczem do zakupu pakietu. Możliwość oglądania dowolnego meczu już była w poprzedniej telewizji, ale wprowadzenie przez UEFA (TUTAJ) nowych por transmisji, oznacza nowa jakość budowania.. emocji. Już o 18:55 zasiadamy głęboko w fotelu, zapinamy pasy i… znowu zapożyczony zwrot, tym razem dziennikarza NC+ Andrzeja Twarowskiego. W dwóch meczach 12 bramek, wielkie gwiazdy, na największej piłkarskiej imprezie, jest dzisiaj wieczorem premium. Dla porównania, TVP zdecydowała się na pokazywanie meczu Napoli z Liverpoolem. Niby ofensywna piłka, możliwość oglądania polaków, ale ostatecznie mecz z zaledwie jedną bramką i to w ostatniej minucie meczu. A już rok temu pisałem, że ilość bramek często oznacza jakość meczu (TUTAJ).

Oczywiście, nie wszystko się udaje. Brakuje Polsatowi multiligi, czyli znanego z NC+ formatu oglądania po trochę wszystkich meczów z kluczowymi akcjami, często golami na żywo. Przydałoby się to np. wczoraj, kiedy bezbramkowo grali Manchester United z Valencią. Bardzo dobrze zapowiadający się mecz rozczarował, a płacąc za kanały premium oczekujemy produktów premium. Wiadomo, kibic sam decyduje, co chce oglądać, mając do dyspozycji wszystkie mecze, dlatego albo Manchester United i Valencia dostosują się poziomem, albo odpadną najpóźniej w lutym z ligi mistrzów. Bo znacznie odstają od PSG i Barcelony, czyli produktów premium dzisiejszego futbolu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s