Messi zmotywowany jak nigdy

Wczorajszy wielki mecz Cristiano Ronaldo, odbije swoje piętno na reprezentacji Argentyny i Leo Messim. Trwający ponad dekadę wyścig o najlepszego piłkarza roku, ostatnio za sprawą zwycięstw w lidze mistrzów wygrywał Cristiano, co w perspektywie ligi mistrzów daje mu 7-5 w królach strzelców i 5-4 w zwycięstwach.

Do tego Cristiano Ronaldo dołożył zwycięstwo w ostatnich mistrzostwach Europy, co wysuwa go przed Leo Messim. Tym bardziej, że mało osób pamięta jak niewiele brakowało do zwycięstwa Argentyny w ostatnim mundialu. Wtedy Argentynę niemal za uszy wprowadził do finału wielki Leo, zabrakło szczęścia (lub umiejętności) Gonzago Higuaina przy stuprocentowej sytuacji.

Właśnie niespełniona kariera reprezentacyjna sprawia, że ciężko zestawić Messiego z Pele czy Maradoną. Cristiano wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że z każdym rokiem jest coraz bliżej.

Dlatego, po wczorajszym meczu Leo Messi będzie zmotywowany jak nigdy. On wie, że ucieka mu kolejna złota piłka oraz ostatnia okazja do ścigania najlepszych w historii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s